Rekrutacja do Teamu Rabyte

Jesteśmy Team Rabyte – licealną drużyną robotyczną z Warszawy, która ciągle się rozwija. Mamy już na swoim koncie sukcesy i doświadczenia w zawodach robotycznych, przede wszystkim zwycięstwo w ogólnopolskich zawodach XChallenge i uczestnictwo w wydarzeniach takich jak Robotic Arena, Robomaticon, Sumo Challenge, DART.

Weźmiemy udział w zawodach First Robotics Competition, których następny sezon rozpoczyna się w styczniu 2024 roku. FRC to międzynarodowe zawody robotyczne, w których uczniowie szkół średnich budują roboty wykonujące ściśle określone zadania. Wiąże się to z trzema miesiącami intensywnych przygotowań, podczas których zdobędziemy umiejętności organizowania pracy, działania w grupie, szukania i kontaktowania się z sponsorami oraz rozwiniemy zdolności techniczne i programistyczne. Uczestnictwo w FRC daje rozgłos zarówno całej drużynie jak i indywidualnym członkom oraz oferuje unikalne doświadczenia przydatne w przyszłej karierze zawodowej.

Szukamy młodych, aktywnych osób pasjonujących się tak jak my robotyką i informatyką, które razem z nami chciałyby wystartować w FRC. W osiągnięciu sukcesu niezbędne będą też osoby interesujące się prowadzeniem mediów społecznościowych i utrzymywania kontaktu ze sponsorami, gotowe do wspierania teamu od strony relacji publicznych. Liczymy na to, że nowi członkowie będą w stanie szybko zdobywać nowe umiejętności i w pełni zaangażować się w projekt.

Działamy w naszej pracowni w XVIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego, którą samodzielnie wyremontowaliśmy i ciągle ulepszamy o nowe wyposażenie.

Jeśli to jesteś Ty, wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami na instagramie!

Dołącz do nas!

Wpadaj częściej po więcej nowości.

Przez hobbystów dla pasjonatów.