FRC 2024

XChallenge 2023

Cześć!

Chcemy się z Wami podzielić naszym niezwykłym sukcesem – zdobyliśmy drugie oraz trzecie miejsce w konkurencji Task Hunters!

Nasz robot, Swervuś, jest najbardziej zaawansowanym projektem drużyny Rabyte. Wykorzystuje rozwiązania spotykane w najlepszych robotach pojawiających się na tego typu zawodach. Posiada system jezdny pozwalający na poruszanie się w każdym kierunku oraz chwytak, który jest usprawnieniem naszego zeszłorocznego designu. Nasza ciężka praca zaowocowała nie tylko drugim miejscem, ale także nagrodą w wysokości 3000 złotych! Drugie miejsce przyniosło nam także 100 punktów w rekrutacji na Politechnikę Rzeszowską.

Ale to nie koniec naszych sukcesów! Chcemy również podzielić się sukcesem naszego drugiego zespołu, Team Rabit, składającego się z młodszych członków drużyny. Z ich niezwykłą determinacją i zaangażowaniem zajął trzecie miejsce w zawodach z robotem – Likwidator. Robot ten pojawił się on na XChallenge w zeszłym roku, lecz od tego czasu został znacznie ulepszony. To osiągnięcie przyniosło im nagrodę w wysokości 1000 złotych oraz 100 punktów w rekrutacji na Politechnikę Rzeszowską.

Dziękujemy za wsparcie, które otrzymujemy od naszej szkoły, nauczycieli oraz rodziców.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość.

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj