Team Rabyte

HIstoria

— Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem ambitnych licealistów, uczniów najlepszych warszawskich szkół działających w ramach programu edukacyjnego Team Rabyte.  Drużynę tworzymy od 2019 r. kiedy to po raz pierwszy wystartowaliśmy w międzynarodowych zawodach FIRST Robotic Competition. Dziś tworzymy nowe projekty by zdobywać wiedzę i wygrywać najciekawsze konkursy robotyczne.

Współpracując budujemy roboty, rozwijamy się, dumnie reprezentujemy nasze szkoły, tworzymy nowe przyjaźnie i zmieniamy świat na lepsze.

Cele

Naszym celem jest budowanie społeczności i szerzenie pasji do robotyki wśród polskiej młodzieży. 

— Zaciekawieni?

Zobaczcie co już udało nam się osiągnąć.

Czym jest FRC?

FIRST Robotic Competition łączy ekscytującą atmosferę zawodów sportowych z rygorem naukowym i technologicznym.

119631838_693366821579780_978105552943590032_n

Black Raven

— Czarny Kruk

To robot, którego zbudowaliśmy na eliminacje FRC w Stambule na sezon 2020.

teamrabyte

Misją naszego programu edukacyjnego jest zapoznanie uczniów profilów matematyczno-fizycznych z nowoczesnymi technologiami. Przygotowane przez nas zajęcia pozwolą im zdobyć praktyczną wiedzę do samodzielnej jak i grupowej pracy nad projektami z zakresu programowania, druku 3D i mechaniki. Prowadzący program to studenci kierunków ścisłych, którzy mają doświadczenie w przygotowaniach do zawodów robotycznych i chcą nauczyć tego licealistów, aby stworzyć zgrany zespół, który wspólnie pracować będzie nad wyzwaniami kolejnych zawodów. Chcemy stworzy koleżeńskie więzi międzylicealne i relacje licealiści-studenci łącząc ludzi z pasją do robotyki i informatyki. Takie znajomości gwarantują naukowy i osobisty rozwój uczniów.

Zainteresowany?

Zmieniaj świat z nami!

Jesteśmy fajni i wgl

No posts found!