Rabyte 2023

Mini Task Hunters

Cześć!

Po udanym starcie w zawodach XChallange postanowiliśmy, że nie możemy przestać się rozwijać. Zdecydowaliśmy się przeprowadzić wewnętrzny konkurs inspirowany wygraną przez nas konkurencją Task Hunters, dla robotów o mniejszej skali.

Głównym celem Mini Task Hunters – bo tak nazwaliśmy nasz konkurs – było zbudowanie robota potrafiącego przemieszczać się po arenie i naciskać przyciski zgodnie z wytycznymi zdalnie sterującego nim pilota oraz autonomiczne przejechanie po linii.

W konkursie łącznie wzięło udział 7 dwuosobowych drużyn, które na przygotowanie robota miały ok. 2 miesiące. W skład zespołu sędziującego weszły najbardziej doświadzcone osoby z naszego Teamu.

Zawody Mini Task Hunters ostatecznie odbyły się 5 lutego 2023. Po zaciętej walce zwyciężczyniami okazały się Magda i Zosia z drużyny Genshiniary. W nagrodę otrzymały one bon o wartości 300 zł od rady rodziców liceum Zamoyskiego. Dziewczyny zdecydowały się przeznaczyć otrzymane pieniądze na budowę następnego robota, który pokaże się na zawodach Robotic Arena w konkurencji walki robotów.

Konkurs Mini Task Hunters wiele nas nauczył – pomógł nam zdobyć doświadczenie zarówno w budowaniu robotów jak i w organizacji. Pozwolił nam również na lepszą integrację drużyny.

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj