FRC 2024

Arena testowa

Cześć!

🚀🛠️Wielkie otwarcie! Przed Wami sneak peek naszej własnoręcznie zbudowanej areny, która posłuży nam do intensywnych treningów przed marcowymi zawodami FIRST! Dzięki niezawodnemu wsparciu naszego sponsora, firmy Nomagic, udało nam się dokładnie odtworzyć połowę oryginalnej areny w skali 1:1.
Każdy detal został starannie dobrany, a efekt końcowy to owoc wysiłku i zaangażowania całego zespołu. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni firmie Nomagic za finansowe wsparcie w tym projekcie.
Tegorocznym zadaniem robotów jest manipulowanie piankowym ringo. Punkty zdobywamy przez wstrzelenie kółka do speakera czyli otworu pod kątem umiejscowionego na wysokości 2 m. Aby aktywować Wzmocnienie punktów speaker’a jest możliwe dzięki wrzuceniu dwóch ringo do amplifier’a.
Na koniec każdego meczu zadaniem robota jest zawieszenie się na łańcuchu elementu zwanego stage. Dodatkowo aby zdobyć kilka punktów można w tym etapie wrzucić ringo do trap’a.
Nasz robot już miał okazję sprawdzić swoje możliwości na tej unikalnej arenie, a my nie możemy się doczekać momentu, gdy stanowić będzie ona pole rywalizacji z innymi polskimi drużynami! Więcej szczegółów o tym, co mamy w planach, już niedługo! 🏆🔜

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj