FRC 2024

Drugi dzień FRC Bosphorus Regional

Cześć!

Przyszedł czas na drugi dzień eliminacji podczas naszego wyjazdu na FIRST. Drużyna była zdeterminowana, aby odnieść sukces i awansować do fazy play-offów. Tego dnia mieliśmy aż siedem meczów eliminacyjnych do rozegrania, co oznaczało ciężką pracę i wiele emocji dla każdego członka zespołu.
W trakcie tych zaciętych pojedynków nie tylko rywalizowaliśmy z innymi drużynami, ale również prowadziliśmy szczegółową analizę ich strategii i umiejętności podczas scoutingu. Starannie obserwowaliśmy potencjalnych sojuszników, szukając tych, którzy świetnie sprawdziliby się w rozgrywce u boku naszego zespołu.
Mimo intensywnego harmonogramu meczów, nasz robot utrzymywał się w dobrym stanie, unikając poważniejszych uszkodzeń. W przerwach między meczami dokonywaliśmy drobnych poprawek i ulepszeń, dbając o to, aby działał jeszcze sprawniej.
Po zakończeniu dnia mogliśmy poczuć satysfakcję z osiągniętego postępu. Wygraliśmy cztery z siedmiu meczów, co pozwoliło nam zająć relatywnie wysoką pozycję w klasyfikacji – 25 miejsce. Z nadzieją spoglądaliśmy w przyszłość, gotowi na kolejne wyzwania i zdecydowani osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w kolejnych rundach turnieju.

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj