FRC 2024

Trzeci dzień FRC Bosphorus Regional

Cześć!

Ostatni dzień FIRST! Mobilizacja i emocje w zenicie. Zaczęliśmy od dogrania dwóch pozostałych meczy kwalifikacyjnych. Nasz bilans końcowy przed play-offami to 5 wygranych meczy do 4 porażek.
Zaczęła się ceremonia wybierania alliance przez 8 najlepszych drużyn z kwalifikacji. Zostaliśmy zaproszeni do wejścia w sojusz z ósmą drużyną kapitańską. W ten sposób Rabyte ponownie znalazł się w play-offie. Chwilę potem już rywalizowaliśmy na arenie. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, więc mogliśmy się zmierzyć z wieloletnimi uczestnikami FIRST.
Tym razem nasz sojusz zajął 8 miejsce w finałach. Przyniosło nam to niesamowite doświadczenie, z którego możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Rozmowy z innymi drużynami zainspirowały nas do wprowadzenia w następnej edycji różnych usprawnień naszej konstrukcji. Fakt, że mogliśmy poznać perspektywy młodych zawodników z całego świata, bardzo nas wzbogacił.
Wieczór postanowiliśmy spędzić zwiedzając Stambuł i dzieląc się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia, poznać wspaniałych ludzi i przetestować swoje umiejętności na arenie międzynarodowej! Do zobaczenia wkrótce!

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj