FRC 2024

Trzeci dzień FRC Istanbul Regional

Cześć!

Co się działo trzeciego dnia zawodów FRC Istanbul Regional?
Trzeciego dnia turnieju przyszło nam stawić czoła ostatnim trzem pozostałym meczom klasyfikacyjnym. Po tych rozgrywkach znaleźliśmy się na 23 miejscu w rankingu generalnym.
Mimo tej skromnej pozycji zostaliśmy wybrani do sojuszu przez dwie drużyny z Tajwanu, o numerach 8806 i 7632, które zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce w fazie klasyfikacyjnej. Było to dla nas niezwykle emocjonujące i całkowicie niespodziewane. Współpraca z zespołami z drugiego krańca świata była wyjątkowym doświadczeniem, a jednocześnie potwierdzeniem naszej siły i umiejętności oraz dowodem na to, że robotyka łączy nawet ludzi odmiennych kulturowo.
W kolejnych meczach pokazaliśmy, na co nas stać. Wygraliśmy wszystkie pojedynki w drodze do finału, dając z siebie wszystko. W decydującym starciu musieliśmy ugiąć się przed sojuszem drużyny z Australii o numerze 8613. Mimo to, sam fakt dotarcia do fazy finałowej i walki o zwycięstwo był dla nas ogromnym osiągnięciem, które świadczyło o determinacji i zaangażowaniu całego zespołu. Po zakończeniu rozgrywek odebraliśmy trofeum finalisty oraz medale.
Przed nami następne bliźniacze wydarzenie – Bosphorus Regional. Nauczeni doświadczeniami jesteśmy gotowi jak nigdy wcześniej, aby stawić czoła nowym wyzwaniom i zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj