FRC 2024

Wizyta w warsztacie Blue Ivy

Cześć!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność w warsztacie u Blue Ivy czyli tureckiej drużyny robotycznej o numerze 9610. Podczas spotkania obecne były również inne drużyny
8725 – Misty Panther z Tajwanu
8584 – Infinity Robotics z Tajwanu
7539 – TEAM ELEV8 z Indi
9231 – Haydarpasa Panthers z Turcji
Rozmowy koncentrowały się zarówno na tematach związanych z robotyką, jak i życiem codziennym w naszych krajach. Wspólnie przeżywane emocje z powodu zbliżających zawodów okazały się świetnym czynnikiem napędzającym nasze konwersacje.
Blue Ivy zaprezentowali nam swoją przestrzeń, którą stanowi zmodyfikowany garaż w ich liceum. Na zbudowanej przez nich arenie udało nam się przetestować umiejętności naszego robota w praktyce oraz porównać osiągi naszego robota z wynikami innych drużyn.
Po zakończonych obradach postanowiliśmy kontynuować nasze spotkanie przy wspólnej kolacji w przepysznej tureckiej restauracji.
W atmosferze swobodnych rozmów i śmiechu nie tylko pogłębialiśmy nasze zainteresowanie robotyką, ale także zbudowaliśmy silne więzi międzykulturowe. Wspólne uczestnictwo w FRC stało się integralną częścią naszego spotkania, co podkreślało, że nie tylko dzielimy wspólny projekt, ale również tworzymy przyjacielską społeczność entuzjastów technologii.
To spotkanie pozostawiło po sobie nie tylko pozytywne wrażenia, ale również solidne podstawy dla dalszej współpracy i wymiany doświadczeń między drużynami.

Zobacz więcej

Obserwuj, dołącz, lajkuj